Αρχική σελίδα
προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εργοστάσιο Περιήγηση
Ποιοτικός έλεγχος
Επικοινωνήστε μαζί μας
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα

Changsha Torch Auto Parts Co.,Ltd Επικοινωνία

καλής ποιότητας αυτόματα βουλώματα σπινθήρων για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας αυτόματα βουλώματα σπινθήρων για τις πωλήσεις
Αυτή η αμοιβαία συνεργασία στο τέλος για περίπου 10 έτη, και πρέπει να αναγνωρίσει ότι η υπηρεσία παρέχουν είναι αναμενόμενος. Η ανησυχία μας πάντα καλά λυμένος.

—— Mr.Taraghi

Τα προϊόντα είναι με την καλή ποιότητα. Τους εμπιστεύομαι επειδή δεν έχω απογοητευθεί ποτέ με τους. Οι μετέπειτα πωλήσεις επίσης πολύ καλές.

—— Tomas

Είμαι Online Chat Now

Changsha Torch Auto Parts Co.,Ltd

Διεύθυνση : Επιχειρηματικό τετράγωνο οικοδόμησης A3-306 Lugu, δρόμος Τσάνγκσα, Hunan, Κίνα NO.27 Wenxuan.
Διεύθυνση Εργοστασίου : Δρόμος NO.68 Hongqi, Zhuzhou, Hunan, Κίνα
Χρόνο εργασίας : 8:00-17:30(ώρα Πεκίνου)
Τηλέφωνο εργασίας : 86-731-84830658(Ο χρόνος εργασίας)   86-186-7330-7102(Μη χρόνου εργασίας)
Φαξ : 86-731-84830648
επαφή :
Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς
(0 / 3000)

Υπεύθυνος : Mr. Nicholas Ye
Τίτλος εργασίας : Director
Τηλέφωνο εργασίας : 18673307102
VIBER : 86-18673307102
WHATSAPP : 86-18673307102
Skype : Nicholasye275
WeChat : 18673307102
E-mail : nicholas@torchgroup.cn
Υπεύθυνος : Ms. Suse Zhang
Τίτλος εργασίας : Sales
Τηλέφωνο εργασίας : 86-18229480993
VIBER : 86-18229480993
WHATSAPP : 86-18229480993
Skype : susezhang
WeChat : 18229480993
E-mail : suse@torchgroup.cn
Υπεύθυνος : Ms. Jenifer Peng
Τίτλος εργασίας : Sales
Τηλέφωνο εργασίας : 13548706464
VIBER : 86-13548706464
WHATSAPP : 86-13548706464
Skype : pengyan03021
E-mail : jenifer@torchgroup.cn
Υπεύθυνος : Ms. Jamie Peng
Τίτλος εργασίας : Sales
Τηλέφωνο εργασίας : 18874887715
VIBER : 86-18874887715
WHATSAPP : 86-18874887715
Skype : jamiepeng1124
E-mail : jamie@torchgroup.cn
Υπεύθυνος : Ms. Cathy Wang
Τίτλος εργασίας : Sales
Τηλέφωνο εργασίας : 15367823075
VIBER : 86-15367823075
WHATSAPP : 86-15367823075
Skype : cathy-torch@hotmail.com
E-mail : cathy@torchgroup.cn
Υπεύθυνος : Mr. Van Liu
Τίτλος εργασίας : Sales
Τηλέφωνο εργασίας : 18569464918
WHATSAPP : 86-18569464918
Skype : 86-13574226922
WeChat : 13667328571
E-mail : van@torchgroup.cn
Στοιχεία επικοινωνίας
Changsha Torch Auto Parts Co.,Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Nicholas Ye

Τηλ.:: 86-731-84830658

Φαξ: 86-731-84830648

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)